Tajemství Plasmagelu

Víte, kvůli jaké složce má Plasmagel tak jedinečné regenerační účinky na vaši pokožku?

Často se nás ptáte, v čem je ukryté tajemství Plasmagelu a jak to, že je tak účinný? Toto tajemství je ukryté v jeho aktivních a zároveň jedinečných složkách: v krevních bílkovinách a dalších aktivních látkách, získaných z krevní plazmy. Jejich přítomnost podporuje v pleti produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Ty pokožku zpevňují a vyplňují, a tím ji skutečně omlazují.

Pokud je pokožka poškozena, v místě poškození se vážou na receptory buněk, zejména na kmenové buňky, které jsou schopné se dle potřeby měnit na široké spektrum buněčných typů, fibroblasty produkující do okolí mimobuněčnou hmotu a různá vlákna a také buňky pokožky. Vazbou těchto bílkovinných faktorů se buňky zaktivují a začnou hojně množit, kožní buňky jsou stimulovány k produkci fibronektinu, čímž se urychluje také hojení tkáně.

V důsledku toho výtažek z telecí krve nacházející se v Plasmagelu významně:

• zvyšuje vychytávání a využití kyslíku a glukózy v tkáňových buňkách, čímž je stimulováno zásobování energie v buňkách a prodlužována doba jejich přežití,

• stimuluje aktivitu analogů růstových faktorů, čímž podporuje hojné množení specifických buněk, které je nezbytnou součástí regenerace a hojení pokožky.

Jak vidíte, kosmetika může být i věda. Naši odborníci vyvinuli unikátní metodu, jak tyto vzácné výtažky z plazmy dát právě do Plasmakosmetiky. Dopřejte si i vy, aby se Plasmagel staral o kondici vaší pokožky a pomozte k jejímu omlazení, regeneraci a vitalitě, které vám tento vědou podložený pomocník přináší.

Zpět do obchodu