Tajemství Plasmagelu

Víte, kvůli jaké složce má Plasmagel tak jedinečné regenerační účinky na vaši pokožku?

Často se nás ptáte, v čem je ukryté tajemství Plasmagelu a jak to, že je tak účinný? Toto tajemství je ukryté v jeho aktivních a zároveň jedinečných složkách: v krevních bílkovinách a dalších aktivních látkách, získaných z krevní plazmy. Jejich přítomnost podporuje v pleti produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Ty pokožku zpevňují a vyplňují, a tím ji skutečně omlazují.

Pokud je pokožka poškozena, v místě poškození se vážou na receptory buněk, zejména na kmenové buňky, které jsou schopné se dle potřeby měnit na široké spektrum buněčných typů, fibroblasty produkující do okolí mimobuněčnou hmotu a různá vlákna a také buňky pokožky. Vazbou těchto bílkovinných faktorů se buňky zaktivují a začnou hojně množit, kožní buňky jsou stimulovány k produkci fibronektinu, čímž se urychluje také hojení tkáně.

V důsledku toho výtažek z telecí krve nacházející se v Plasmagelu významně:

• zvyšuje vychytávání a využití kyslíku a glukózy v tkáňových buňkách, čímž je stimulováno zásobování energie v buňkách a prodlužována doba jejich přežití,

• stimuluje aktivitu analogů růstových faktorů, čímž podporuje hojné množení specifických buněk, které je nezbytnou součástí regenerace a hojení pokožky.

Jak vidíte, kosmetika může být i věda. Naši odborníci vyvinuli unikátní metodu, jak tyto vzácné výtažky z plazmy dát právě do Plasmakosmetiky. Dopřejte si i vy, aby se Plasmagel staral o kondici vaší pokožky a pomozte k jejímu omlazení, regeneraci a vitalitě, které vám tento vědou podložený pomocník přináší.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení