Benefity bambuckého másla

Milé dámy a příznivci krásné pleti,

pro dnešní téma mě inspirovala naše účast na pražském FOR BEAUTY (8.-9.4.2022). Na našem stánku se vystřídali stovky žen i mužů různých věkových kategorií a v jejich popředí byl náš vynikající Plasmacreme. Dámy řešili, jestli je vhodný pod make-up nebo zda-li příliš nemastí, a tak jsme jej rádi nabízeli jako vzoreček přímo na ruku na vyzkoušení. „Tělo“ Plasmacreme je totiž složeno především z bambuckého másla, neboli Carité či Shea butter a právě ono zaručuje úžasný první dojem, který tak milujete.

BENEFITY BAMBUCKÉHO MÁSLA

Bambucké máslo je čistě přírodní, získává se z ořechů stromu máslovníku afrického, který roste pouze v Africe. Po nanesení na pleť se krásně rozetře a pleť získá velmi příjemný hedvábný až lehce pudrový dojem. A nejde jen o něj. Vždyť samotné jeho účinky na pleti jsou přímo zázračné! Pojďme si společně shrnout jeho největší benefity:

· Uzamyká v pleti vlhkost – má vynikající hydratační vlastnosti pro naši pleť

· Použitelné pro všechny typy pleti (včetně ekzematické či aknózní, mastné či problematické)

· Vynikající pro děti i dospělé, na pleť i celé tělo

· Neucpává póry a nemastí pokožku

· Má přirozený ochranný SPF faktor 3-4 (díky obsahu přírodních triterpenových sloučenin alfa-amyrin a lupeol). Tyto látky vykazují silný anti-aging účinek a navíc působí také protizánětlivě, díky čemuž je skvělým pomocníkem při dermatitidách, ekzémech, lupénce a dalších kožních problémech

· Je přírodní zdroj vitamínu E (tokoferolu), který je účinným antioxidantem

Zpět do obchodu