Reference

Michaela Jonas

 @michaela_jonas

"Vždycky mám hroznou radost, když můžu podpořit český výrobek, kor tak sofistikované, jako jsou produkty @plasmakosmetika. Tým lékařů, biologů a farmaceutů dal hlavy dohromady a vyvinul dva produkty - PLASMACREME A PLASMAGEL. Plasmacreme hloubkově obnovuje pokožku a zmírňuje kožní nedokonalosti. Lze použít pro všechny věkové kategorie a typy pleti včetně aknózní, ekzematické a citlivé. Díky sníženému pH působí příznivě na obnovu kožního filmu a posiluje vlastní regenerační procesy kůže. Plasmagel obsahuje cenné suroviny - výtažky z krve, tzv. krevní proteiny a plazmu. Za přísných laboratorních podmínek se vmíchaly do jednoduchého gelového základu a vytvořily tak unikátní přípravek, který je vhodný pro péči o poškozenou, porušenou a podrážděnou pokožku. Díky gelovému základu příjemně chladí, hydratuje a zároveň na pokožce vytváří ochranný film, ideální pro aktivní regeneraci poškozené kůže. Napomáhá také v péči o kůži atopiků, je vhodný pro pokožku namáhanou sluněním, mrazem či na drobné odřeniny nebo zhojené jizvy. Neuvěřitelné a já tleskám a testuji!"

 

 

Vojtášková

„Pekny večer, chcem sa len poďakovať za vas úžasný plasmakrem, ktorý som si asi pred mesiacom objednala a je neskutočný...doposiaľ som nebola so žiadnym iným krémom tak maximálne spokojená ako s týmto. Preto som si ho opät objednala, este aj s plasmagelom...je to TOP produkt.“

 

 

Katerina Hrbata

"Mam od Vas zvlášť malý plasma gel a větší plasma krém. Je to to samé??? Nebo tohle je vylepšené. Miluju tenhle výrobek jen nechci kupovat dokud nevypotřebuji původní, aby to neprošlo. Dekuji předem za odpověď, jinak jste skvělý, krásně jste mě i mě dceři zpravili pleť. Miluju Vás. Díky za Vás. "

 

Reference