Je možná REGENERACE i OMLAZENÍ pleti v jednom?

O jakých kosmetických přípravcích byste měli vědět? Chcete být krásná? Mít omlazenou a vyživenou pokožku? Pak je tady článek přímo pro Vás.

regenerace-a-omlazeni-pleti

Je jenom málo kosmetických přípravků, které by tak účinně a efektivně uměly hojit drobné nedostatky pleti, pracovat s vaším akné nebo ekzémy, pleť by hloubkově regenerovat, hydratovat a zároveň by ji umožňovaly mládnout za použití přirozených mechanismů.

 Princip této inovativní dermokosmetiky je totiž založen na důkladném vědeckém bádání českých lékařů a lékárníků a sofistikované biotechnologii, která umožňuje získat z krve to nejcennější: krevní proteiny s plazmou. Ve zkratce se bavíme o „urychlovači regenerace“ tzv. formulce R.A.F. (Regeneration Accelerator Formula).

Po aplikování přípravků dochází v pleti k rychlému sledu reakcí, které vedou díky značné biologické aktivitě krevních proteinů a plazmy k hloubkovému regenerování, hojení a také k novotvorbě intracelulární matrix kyseliny hyaluronové a kolagenových vláken. Ty se zesilují, mezi nimi se přirozeně vyplňuje kyselina hyaluronová, což vede k navázání buněčné vody do struktur pleti. Tím se pleť vypíná a mizí drobné vrásky a redukují se lokální otoky. Pleť je vyhlazená, napjatá (liftingový efekt) a celkově vypadá zdravější.

Jaké produkty by Vás měly zajímat?

PLASMAGEL Future můžete KOUPIT ZDE:
Hojivý a regenerační gel s výrazným omlazujícím a hydratačním účinkem. Lze aplikovat na drobné nedostatky pleti, jizvy, stavy pleti po esteticko-chirurgických zákrocích (laser, AHA kyseliny – peelingová dermoabraze, aj.), drobné akné, ekzémy a též jako „sérum“ pro intenzivní omlazující kůru. Aplikace na vyčištěnou pleť 2x denně tenkou vrstvičku. Vysoce hydratační gel bez parfemace.

PLASMACREME Future můžete KOUPIT ZDE:
Výživný a omlazující krém se silným regeneračním účinkem pro všechny typy pleti, lze použít jak denní, tak i noční krém. Vynikající komplex účinných látek (esenciální oleje, bambucké máslo, vitamíny a R.A.F.). Pro zintenzivnění luxusního dojmu z krému byla použita přirozená parfemace krému vůní květu lnu.

20191125_153845
Rada na závěr

Pro zintenzivnění omlazujících a regeneračních účinků lze použít současně jak gel, jako podkladové sérum a následně po jeho aplikování také krém pro celkovou hloubkovou výživu, regeneraci a relaxaci pleti.

Akční cena setu PLASMAkosmetiky: 899,- Kč můžete KOUPIT ZDE:

Lze použít také jako kúru po celodenním nošení roušek, kdy je pleť mechanicky podřená, navlhlá a celkově dehydrovaná nebo jako zklidnění po výkyvech počasí (zima, nebo naopak intenzivní slunění). Vyzkoušeli jsme také na dezinfekcí popraskané a vysušené ruce! Aplikujte do prasklinek gel, následně můžete vetřít krém. Krásně hojí a regeneruje.

Zpět do obchodu