Neohodnoceno

Zvýhodněný set Plasmagel + Plasmacreme + Dárek (kosmetická taštička)

Pečujte, hýčkejte a omlazujte svoji pleť pomocí této úžasné dvojkombinace. Skutečná bomba v péči o pleť a nyní je pro Vás v akční nabídce :-)

Skladem
Kód: 77
899 Kč
Kategorie: Akční nabídky
Hmotnost: 0.035 kg
Zvýhodněný set Plasmagel + Plasmacreme + Dárek (kosmetická taštička)
Akce Tip

PLASMACREME Future
Výživný a omlazující krém se silným regeneračním účinkem pro všechny typy pleti, lze použít jak denní, tak i noční krém. Vynikající komplex účinných látek (esenciální oleje, bambucké máslo, vitamíny a R.A.F.). Pro zintenzivnění luxusního dojmu z krému byla použita přirozená parfemace krému vůní květu lnu.

PLASMAGEL Future
Regenerační gel s výrazným omlazujícím a hydratačním účinkem. Lze aplikovat na drobné nedostatky pleti, jizvy, stavy pleti po esteticko-chirurgických zákrocích (laser, AHA kyseliny – peelingová dermoabraze, aj.), drobné akné, ekzémy a též jako „sérum“ pro intenzivní omlazující kůru. Aplikace na vyčištěnou pleť 2x denně tenkou vrstvičku. Vysoce hydratační gel bez parfemace.

Pečujte, hýčkejte a omlazujte svoji pleť pomocí této úžasné dvojkombinace. Gel jako účinné podkladové sérum aplikujte 1-2 x denně na vrásky nebo problematickou pleť a po zaschnutí aplikujte krém. Intenzivní regenerace, omlazení a regenerace pleti.