19 hodnocení

PLASMAGEL Future 5 ml

PLASMAGEL - ochranný, regenerační a omlazující gel 5 ml
Toto malé balení slouží pro vyzkoušení nebo pro drobné "opravy" vaší kůže. Plasmagel startuje aktivní regeneraci, hydrataci a omlazení vaší pleti. Napomáhá také v péči o kůži atopiků, je vhodný pro pokožku namáhanou sluněním, mrazem nebo na zhojené jizvy. 

 

Získejte zvýhodněnou cenu při nákupu tří kusů!

Skladem
Kód: 63
359 Kč
Kategorie: PLASMAGEL
Hmotnost: 0.005 kg

PLASMAGEL - ochranný, regenerační a omlazující gel

Díky šikovnosti českých vědců, lékárníků a lékařů se podařilo vyvinout a vyrobit jednoduše geniální produkt s názvem PLASMAGEL, který obsahuje velmi cenné suroviny. Těmito surovinami jsou výtažky z krve, tzv. krevní proteiny a plazma. Za přísných laboratorních podmínek se vmíchaly do jednoduchého gelového základu a vytvořily tak unikátní přípravek, který je vhodný pro péči o podrážděnou pokožku. Díky gelovému základu příjemně chladí, hydratuje a zároveň na pokožce vytváří ochranný film. Napomáhá také v péči o kůži atopiků, (ideálně v kombinaci s Plasmacreme), je vhodný pro pokožku namáhanou sluněním, mrazem nebo zhojené jizvy.

PLASMAGEL se tak stává pomocníkem v každodenní péči o namáhanou či problematickou kůži. PLASMAGEL lze také využít v péči o stárnoucí pokožku, kdy se pleť po delším užívání omlazuje, vyhlazují se drobné i hlubší vrásky, eliminují se drobné estetické nedokonalosti pleti, pokožka se vypíná a je senzoricky hladší. PLASMAGEL se aplikuje na vyčištěnou pokožku, 2x denně v tenké vrstvě. Vyrobený bez přidané parfemace. Je vhodný pro děti i dospělé.

Složení:
Aqua, Phenoxyethanol, Carbomer, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Calf Blood Extract

Zpět do obchodu