Řešíte, jakou použít desinfekci? Jakou doporučujeme ve spojení s PLASMAkosmetikou a proč?

Naše kosmetika obsahuje R.A.F. formulku (Regeneration Accelerator Formula), což je účinná složka – krevní proteiny s plazmou.

Jakou doporučujeme desinfekci ve spojení s PLASMAkosmetikou a proč?

Pokud řešíte, jakou použít desinfekci, doporučujeme dezinfekční přípravky na bázi superoxidované vody (například Microdacyn nebo DebriEcaSan). Krevní proteiny jsou bílkoviny a při použití jódové, nebo alkoholové desinfekce, by mohlo dojít k poškození (denaturování) těchto bílkovin. To by mohlo znamenat, že naše kosmetika, převážně PLASMAGEL, který je možné použít také na drobné odřeniny, na porušenou, podrážděnou a poškozenou pokožku by při použití jódové, nebo alkoholové desinfekce, nefungoval správně.

Velikou výhodou dezinfekčních přípravků na bázi superoxidované vody je, že v ráně neštípají, což může být příjemné také malým dětem, nebarví, tak jak jódová desinfekce.  Opravdu neplatí pověra, že desinfekce je účinná, jenom když štípe.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení