Kosmetika budoucnosti?

ŠPIČKOVÝ ČESKÝ VÝZKUM A UNIKÁTNÍ BIOTECHNOLOGIE PŘINESLY SVÉ OVOCE

Jistě znáte příběh hraběnky Báthoryové známé jako „čachtická paní“ a legendu spojenou s jejím koupáním v krvi mladých dívek. Někteří historikové však tvrdí, že tato nevšední inteligentní žena byla spíše obětí těch, kteří prahli po jejím majetku. Ať tak či onak, aplikace výtažků z krve a plazmy jsou dnes běžnou součástí omlazujících terapeutických postupů četných klinik plastické a estetické medicíny. Byl zjištěn velmi pozitivní hojivý, omlazující a vyhlazující vliv na pleť, která jako zázrakem mládne před očima. Tento princip nevšední péče o pleť uplatňovala mimo jiné v druhé polovině 19. století také rakouská císařovna Sissi, která používala na noc obličejovou masku z plátků čerstvého telecího masa.

Díky usilovné práci českých vědců se podařilo vyvinout unikátní metodu, při které lze z krve izolovat specifické výtažky, tzv. krevní proteiny (calf blood extract) vázané na krevní plazmu s širokým spektrem využití. Krevní výtažky uváděné též jako R.A.F. formule (Regeneration Accelerator Formula, urychlovač regenerace) tak napomáhají v péči o citlivou a podrážděnou pokožku nebo mohou být využity v péči o stárnoucí či problematickou pleť nebo pleť se sklonem k atopii.

V současné době se na trhu objevily nové přípravky, které obsahují právě výtažky z krve, a zdá se, že mají skutečně velmi pozitivní vliv na pleť i pokožku celého těla. Specifické na těchto přípravcích je, že účinek krevních proteinů je mimořádně silný a jde cestou pro tělo naprosto přirozené hloubkové regenerace i omlazení.

PLASMAGEL Future je velmi silný multiregenerační gel vhodný na citlivou a podrážděnou pokožku, kterou také hydratuje a chladí. Napomáhá také v péči o kůži atopiků nebo zhojené jizvy. Zároveň může sloužit jako podklad pod Plasmacreme, což vede k zesílení omlazujícího a protivráskového účinku krému.

PLASMACREME Future je mimořádný krém určený pro citlivou (včetně ekzematické) a stárnoucí pokožku, který lze aplikovat i do citlivého očního okolí. Díky svému jedinečnému složení hloubkově vyživuje, regeneruje a omlazuje. Luxusní dojem umocňuje jeho příjemná, lehká konzistence obohacená o vůni květu lnu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení