Kosmetika budoucnosti?

ŠPIČKOVÝ ČESKÝ VÝZKUM A UNIKÁTNÍ BIOTECHNOLOGIE PŘINESLY SVÉ OVOCE

Jistě znáte příběh hraběnky Báthoryové známé jako „čachtická paní“ a legendu spojenou s jejím koupáním v krvi mladých dívek. Někteří historikové však tvrdí, že tato nevšední inteligentní žena byla spíše obětí těch, kteří prahli po jejím majetku. Ať tak či onak, aplikace výtažků z krve a plazmy jsou dnes běžnou součástí omlazujících terapeutických postupů četných klinik plastické a estetické medicíny. Byl zjištěn velmi pozitivní hojivý, omlazující a vyhlazující vliv na pleť, která jako zázrakem mládne před očima. Tento princip nevšední péče o pleť uplatňovala mimo jiné v druhé polovině 19. století také rakouská císařovna Sissi, která používala na noc obličejovou masku z plátků čerstvého telecího masa.

Díky usilovné práci českých vědců se podařilo vyvinout unikátní metodu, při které lze z krve izolovat specifické výtažky, tzv. krevní proteiny (calf blood extract) vázané na krevní plazmu s širokým spektrem využití. Krevní výtažky uváděné též jako R.A.F. formule (Regeneration Accelerator Formula, urychlovač regenerace) tak napomáhají v péči o citlivou a podrážděnou pokožku nebo mohou být využity v péči o stárnoucí či problematickou pleť nebo pleť se sklonem k atopii.

V současné době se na trhu objevily nové přípravky, které obsahují právě výtažky z krve, a zdá se, že mají skutečně velmi pozitivní vliv na pleť i pokožku celého těla. Specifické na těchto přípravcích je, že účinek krevních proteinů je mimořádně silný a jde cestou pro tělo naprosto přirozené hloubkové regenerace i omlazení.

PLASMAGEL Future je velmi silný multiregenerační gel vhodný na citlivou a podrážděnou pokožku, kterou také hydratuje a chladí. Napomáhá také v péči o kůži atopiků nebo zhojené jizvy. Zároveň může sloužit jako podklad pod Plasmacreme, což vede k zesílení omlazujícího a protivráskového účinku krému.

PLASMACREME Future je mimořádný krém určený pro citlivou (včetně ekzematické) a stárnoucí pokožku, který lze aplikovat i do citlivého očního okolí. Díky svému jedinečnému složení hloubkově vyživuje, regeneruje a omlazuje. Luxusní dojem umocňuje jeho příjemná, lehká konzistence obohacená o vůni květu lnu.

Zpět do obchodu