10 nejčastějších otázek a odpovědí o Plasmakosmetice

otázky plasmagel

1.)    Ingredience výrobku – kde se nacházejí?
Jednotlivé složky produktů se nachází v popisu pod produkty na našem eshopu. Platí, že složení = ingredienci INCI.

2.)    Jsou produkty Plasmakosmetiky vhodné pro atopiky?
Plasmakosmetika je vhodná pro lidi s citlivou pletí a také pro pleť se sklonem k atopii. Řada našich klientů s úspěchem používá oba produkty v různých fázích atopie a s výbornými výsledky. Platí, že gel je pro hloubkovou regeneraci akutní fáze, krém pak k promazávání jako převrstvení gelu nebo samostatně.

3.)    Kolik mililitrů mají jednotlivá balení, na jak dlouho vydrží?
Objem je vyjádřen v popisu obrázku u jednotlivého balení tj. u obrázku 1 ks Plasmagelu/Plasmacreme je informace, zda-li obsahuje 5 nebo 30 ml a u krému je pouze jedno balení, a to 30 ml. Spotřeba produktů záleží na aplikaci a velikosti potírané plochy. Malé balení je spíše na zkoušku či na drobné nedostatky pleti, skvělé pro cestování, ale pokud zvažujete intenzivní a delší kůru na celý obličej a dekolt – pak doporučujeme zvolit velká balení ideálně v některém ze zvýhodněných setů. Akční sety naleznete zde.

4.)    Je možné koupit na dobírku?
Ano, u všech nabízených způsobů dopravy (ČP, PPL, Zásilkovna) je možnost koupit na dobírku.

5.)    Je kombinace gelu a krému ve zvýhodněných sadách vhodná pro stárnoucí pleť a na zjemnění a zmírnění vrásek?
Ano, z našich zkušeností vyplývá, že se jedná o skvělou kombinaci, kterou pro větší intenzitu možno doplnit ultrasonickým čištěním pleti (například FOREO) anebo dermarollerem. Ideálně konzultujte se svou kosmetičkou nebo dermatologem.

6.)    Posíláte i na Slovensko?
Ano, vždy jsme posílali i na Slovensko, původně komplikovaněji přes český eshop Plasmakosmetiky, kde bylo nutné zvolit stát a měnu, ale nyní od konce března 2021 máme i samostatný vstup na eshop pro Slováky – jejich vlastní jazykovou mutaci na shoptetu, včetně platby v Eurech. Více zde.

7.)    Obsahují výrobky kyselinu hyaluronovou?
Ne, žádný z našich výrobků neobsahuje HA, nakolik krevní proteiny mají vzácnou vlastnost aktivovat její novotvorbu ve vaší pleti bez nutnosti ji tam externě dodávat.

8.)    Který přípravek je účinnější a silnější, gel nebo krém?
Silnější je zcela jistě Plasmagel, který můžeme přirovnat k aktivnímu pleťovému séru. Koncentrace krevních proteinů je tam téměř dvounásobná než v krému.

9.)    Je tato kosmetika vhodná pro extrémně citlivou pleť se skonem k atopii?
ANO, je vhodná. Máme na to klinické hodnocení nezávislé laboratoře, tzv. epikutánní dermatologické testy kosmetických přípravků pro citlivou pokožku – jsme schopni kdykoli doložit. Co tedy smíme tvrdit: Dermatologicky testováno. Dermatologicky testována kožní tolerance pro citlivou pokožku. Přípravek lze použít na citlivou pokožku v oblasti očního okolí. Mohou používat těhotné a kojící ženy.

10.)    Na koho a pro jaký věk je Plasmakosmetika vhodná?
Naše kosmetika je vhodná pro všechny typy pleti (vyjma silně alergické) a pro všechny věkové kategorie, ženy i muže.

11.)    Z vašich referencí jsem zjistila/zjistil, že Plasmakosmetika má také jiné než omlazující vlastnosti, na co všechno jde tedy použít?
Plasmakosmetika je kosmetika s přidanou hodnotou. Kromě toho, že má výrazné regenerační, zklidňující a omlazující účinky na pleť, pak také pomáhá naší kůži a pleti na různé nedokonalosti a potíže. Můžeme uvést například péči o jizvy, drobné akné, osoby trpící ekzémy nebo drobnější praskliny či odřeniny.

Zpět do obchodu