Neohodnoceno

Plasmagel30ml KONČÍCÍ EXPIRACE 30.09.2024

POMOZTE NÁM NEPLÝTVAT. SLEVA 300kč na velké balení legendárního Plasmagelu pro všechny, kteří chtějí pečovat o svoji pleť ve velkém! Nechte svoji pokožku mládnout a hloubkově regenerovat s intenzivním regeneračním gelem na bázi vzácných krevních proteinů a plazmy!

Skladem
Kód: 265
1 199 Kč
Kategorie: Akční nabídky
Plasmagel30ml  KONČÍCÍ EXPIRACE 30.09.2024
Akce Tip Výprodej

PLASMAGEL - gel na ochranu a regeneraci

Díky šikovnosti českých vědců, lékárníků a lékařů se podařilo vyvinout a vyrobit jednoduše geniální novinku s názvem PLASMAGEL, který obsahuje velmi cenné suroviny. Těmito surovinami jsou výtažky z krve, tzv. krevní proteiny a plazma. Za přísných laboratorních podmínek se vmíchaly do jednoduchého gelového základu a vytvořily tak unikátní přípravek, který je vhodný pro péči o podrážděnou pokožku. Díky gelovému základu příjemně chladí, hydratuje a zároveň na pokožce vytváří ochranný film, ideální pro aktivní regeneraci kůže. Napomáhá také v péči o kůži atopiků, je vhodný pro pokožku namáhanou sluněním, mrazem nebo zhojené jizvy.

PLASMAGEL se tak stává pomocníkem v každodenní péči o narušenou či namáhanou kůži. PLASMAGEL lze také využít v péči o stárnoucí pokožku, kdy se pleť po delším užívání omlazuje, vyhlazují se drobné i hlubší vrásky, eliminují se drobné estetické nedokonalosti pleti, pokožka se vypíná a je senzoricky hladší. PLASMAGEL se aplikuje na vyčištěnou pokožku, 2x denně v tenké vrstvě. Vyrobený bez přidané parfemace. Je vhodný pro děti i dospělé.

Složení:
Aqua, Phenoxyethanol, Carbomer, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Calf Blood Extract

Zpět do obchodu