18 hodnocení

Zvýhodněný set Plasmagel 30 ml + Plasmacreme 30 ml + Dárek (1x Plasmagel 5 ML ZDARMA)

Ikonický Plasmagel tentokrát ve velkém balení 30 ml s Plasmacreme a Plasmagelem 5 ML jako dárek. Tento balíček přináší 35 ml Plasmagelu pro dlouhodobou péči o vaši pokožku v jedinečné kombinaci a dárkem zdarma. Problematická, citlivá pokožka, vrásky, lehké formy akné nebo atopie? Pokropte pokožku touto živou esencí dvou ikonických produktů Plasmakosmetiky!

Skladem
Kód: 117
2 048 Kč
Kategorie: Akční nabídky
zvyhodneny set plasmagel plasmacreme
Akce Novinka

PLASMACREME Future
Výživný a omlazující krém se silným regeneračním účinkem pro všechny typy pleti, lze použít jak denní, tak i noční krém. Vynikající komplex účinných látek (esenciální oleje, bambucké máslo, vitamíny a R.A.F.). Pro zintenzivnění luxusního dojmu z krému byla použita přirozená parfemace krému vůní květu lnu.

PLASMAGEL Future
Regenerační gel s výrazným omlazujícím a hydratačním účinkem. Lze aplikovat na drobné nedostatky pleti, jizvy, stavy pleti po esteticko-chirurgických zákrocích (laser, AHA kyseliny – peelingová dermoabraze, aj.), drobné akné, ekzémy a též jako „sérum“ pro intenzivní omlazující kůru. Aplikace na vyčištěnou pleť 2x denně tenkou vrstvičku. Vysoce hydratační gel bez parfemace.

Pečujte, hýčkejte a omlazujte svoji pleť pomocí této úžasné dvojkombinace. Gel jako účinné podkladové sérum aplikujte 1-2 x denně na vrásky nebo problematickou pleť a po zaschnutí aplikujte krém. Intenzivní regenerace, omlazení a regenerace pleti.