Z důvodu nařízení Vlády ČR je dočasně pozastavena možnost vyzvednutí zásilky přes Zásilkovny v ČR i SK. Můžete využít kurýra nebo českou/slovenskou poštu. Jakmile to bude možné, Zásilkovnu opět obnovíme.

Zvýhodněný set 2x Plasmagel + Dárek (1x Plasmagel ZDARMA)

Ikonický Plasmagel Future v lákavé akční nabídce jen na našem eshopu! Mimické vrásky, jizvičky, akné, ekzémy nebo drobné odřeniny? Nic co by Plasmagel nezvládl. Zakupte 2x 5 ml gely a 1 máte zdarma!

Skladem
Kód: 90
638 Kč
Kategorie: Akční nabídky
Hmotnost: 0.015 kg
Plasmakosmetika akce 2 plus1 zdarma
Akce

Plasmagel Future se stal vlajkovou lodí naší Plasmakosmetiky. Jeho široká paleta účinků na pleť je něco, co vám jen tak nějaká kosmetika nenabídne! Kdo ho jednou vyzkoušel, ví, že se dá využít jako skvělé omlazující sérum, které doslova maže naše vrásky nebo na drobné nedostatky pleti, jako jsou vřídky, akné, lišeje, ekzémy, jizvy nebo drobné odřeniny. To vše díky naší unikátní formuli R.A.F. a vzácným krevním proteinům, které stimulují kmenové buňky v pleti k jejich sebeobnově. Díky tomu vzniká v pleti nový kolagen i kyselina hyaluronová (KH), uvnitř pleti se zhušťují kolagenová vlákna a houstne síť extracelulárního pojiva (kyselina hyaluronová). Díky tomu je pokožka vypjatější, hutnější a na pohled zdravá. Ideální v kombinaci s Plasmacreme Future!

Složení:
Aqua, Phenoxyethanol, Carbomer, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Calf Blood Extract